Člen APEK logo

 

EET - Elektronická Evidence Tržeb 

PODLE ZÁKONA O EVIDENCI TRŽEB JE PRODÁVAJÍCÍ POVINEN VYSTAVIT KUPUJÍCÍMU ÚČTENKU. ZÁROVEŇ JE POVINEN ZAEVIDOVAT PŘIJATOU TRŽBU U SPRÁVCE DANĚ ON-LINE; V PŘÍPADĚ TECHNICKÉHO VÝPADKU PAK NEJPOZDĚJI DO 48 HODIN.

Podporuje mojeID IN TIME

Úvod » Energetické obrázky » Energetický obrázek - Kořenová čakra


        

Energetický obrázek - Kořenová čakra

Ručně malovaný ORIGINÁL (ilustrační foto)

img

 

Číslo produktu: ob001
běžná cena 1 500,00 Kč (60,00 €)
Nyní za: bez DPH: 570,25 Kč (22,81 €)
Nyní za: s DPH (21 %):
690,00 Kč (27,60 €)

První energetické centrum

Kořenová čakra se nachází na spodní části páteře. Tato čakra je často reprezentována jako kužel energie umístěné na spodní části páteře a jde směrem dolů a poté mírně ohnutě nahoru.

Nerovnováha kořenové čakry se může projevovat jako:

Sklon k extremismu, egoismu a k zesílené agresivitě. Ukazuje se také na závislost nebo poddanství, kterým člověk podléhá. Náznakem disharmonické funkce kořenové čakry je také přemrštěné zaměření na materiální hodnoty a závislost na penězích a materiálnu. Projevuje se to i přehnanou žárlivostí, chybějícím sebevědomím a nedostatečným zájmem o sexualitu. V citech se projevuje strach, starosti a přehnané obavy. Můžete si připadat, jako že ztrácíte půdu pod nohama.

Nadbytek energie se může projevit jako závislost na smyslových podnětech a požitcích (drogy, alkohol).

Otevření kořenové čakry Vám pomůže posilnit jemnocitná a vnímavá centra a pomůže je naplnit energií, a tím posílí i duši, aby sebrala odvahu k dalšímu plnění svého životního úkolu.

KAŽDÝ OBRÁZEK JE ORIGINÁL, NEEXISTUJÍ DVA STEJNÉ. 

rozměry cm: 24,5 x 14,5