Člen APEK logo

 

EET - Elektronická Evidence Tržeb 

PODLE ZÁKONA O EVIDENCI TRŽEB JE PRODÁVAJÍCÍ POVINEN VYSTAVIT KUPUJÍCÍMU ÚČTENKU. ZÁROVEŇ JE POVINEN ZAEVIDOVAT PŘIJATOU TRŽBU U SPRÁVCE DANĚ ON-LINE; V PŘÍPADĚ TECHNICKÉHO VÝPADKU PAK NEJPOZDĚJI DO 48 HODIN.

Podporuje mojeID IN TIME

Úvod » Energetické obrázky » Energetický obrázek - Srdeční čakra


        

Energetický obrázek - Srdeční čakra

Ručně malovaný ORIGINÁL (ilustrační foto)

img

 

Číslo produktu: ob004
běžná cena 1 500,00 Kč (60,00 €)
Nyní za: bez DPH: 570,25 Kč (22,81 €)
Nyní za: s DPH (21 %):
690,00 Kč (27,60 €)

Čtvrté energetické centrum

Srdeční čakra je čtvrtá čakra se nachází se ve středu hrudníku, mezi prsy. Je to trochu nalevo od skutečného orgánu srdce. To je důvod, proč je často označován jako „srdeční čakra“. Srdeční čakra tvoří střed sedmi hlavních energetických center. V ní se spojují tři spodní, fyzicky – emocionální centra, s třemi horními, duchovně-spirituálními centry.

Nerovnováha srdeční čakry se může projevovat takto:

Přehnaná žárlivost. Člověk by sice lásku rád dával, ale má strach ze zklamání, a proto se raději obklopí pancířem odmítavého stanoviska. Blokády v srdeční čakře jsou vyjádřeny přemrštěnou utlačující láskou, která klade podmínky. Zesílená odmítavost k tomu, aby se člověk otevřel, aby začal přijímat a vnímat, ať už formou citů a něžností nebo přijímat dary nebo jiné materiální věci. Je zde velká zranitelnost a přecitlivělost. Člověk mnohdy miluje bez rozmyslu. Nedostatek vhodných hranic v přátelských a intimních vztahů. Často říkáte ano na všechno a všem, i když to není přínosné pro Vás.

Nadbytek energie se může projevit zesílenou kritičností, náladovostí, depresivními náladami, nebo také vnitřním chladem a bezcitností.

Otevření srdeční čakry Vám pomůže rozvíjet schopnost milovat, zažívat hluboké a smysluplné vztahy. Osvobodit duši od blokád, napětí a od starostlivých myšlenek, vztahujících se na materiálno. Zaženete starostlivé skličující nebo smutné myšlenky.

KAŽDÝ OBRÁZEK JE ORIGINÁL, NEEXISTUJÍ DVA STEJNÉ. 

rozměry cm: 24,5 x 14,5